ru en ua
Майстерня Акриловий Камінь Головна | Портфоліо | Камінь | Заказ + | Мийки | МЕБЛІ | Контакти
ПОРАДИ ДИЗАЙНЕРА

Глянцевые потолки сегодня сегодня стали очень популярными, но "не все то золото, что блестит", ведь данного рода материал не отличается особой практичностью, поэтому многие возвращаются к обычным потокам, предпочитая видеть над собой белую или различную светлую палитру, которая визуально расширяет пространство.
Відіслати листа Телефон Скайп Послуги дизайнера меблі Скидка на вироби зі штучного каменю
Стільниці зі штучного каменю

Відповіді Відгуки

TOP Dизайнери

    ⇒ Наша гордість - величезний досвід, що допомагає нам вирішувати будь-які проблеми при створенні виробів. Ми виробляємо: стільниці зі штучного каменю, підвіконня, меблі для ванної кімнати, барні стійки,стільниці для медичних закладів, різну ексклюзивну продукцію з каменю, облицьовуємо басейни.

⇒ Для нас важливо - якість! Замовити у нас будь-які вироби зі штучного каменю в Києві - отримати якісну та інформативну консультацію, гарний результат. а також максимально реалізувати ваші побажання за досить невеликі кошти.

Ми також досить швидко та красиво навчилися створювати достатньо складні елементи стільниці з каменю, - мийки в колір стільниці , що стало реальним за використання сучасних технологій та першокласних фахівців.

⇒ Чи даємо ми гарантії? Авжеш! Тільки якісна сировина, яку ми використовуємо для створення нашої продукції формує думку про якість наших виробів і, водночас, довгострокову їх експлуатацію.    В основному ми виготовляємо стільниці зі штучного каменю з листового каменю 12 мм Corian® , Montelli® , Staron® , TriStone®, Hi-Macs®, Hanex®. Такий стан речей дозволяє нам поєднувати штучний акриловий камінь з будь-якими матеріалами, інтегруючи їх до найвибагливішого інтерьеру та цим самим створюючи генільні композиції в різних стилях.

Ціна, що може Вас здивувати! Приємно, що через належне відношення до нашої професії і зваженої цінової політики , через встановлення низького цінового порогу на ряд наших виробів, наші замоники в 90% випадків завжди, при бажання додати в інтер'єр ще декілька барвистих виробів з каменю, звертаются саме до Майстерні Акрилового Каменю, яка зібрала найкращих майстрів своєї справи, щоб робити для Вас тільки якісне та неповторне.

⇒ Ми вкладаємо в наші вироби душу. Нічого іншого крім обіцянки зробити для Вас найкращий та виключно неповторний виріб за мінімальний період часу, стільниці за найнижчими цінами в місті Київ з високоякісним результатом, ми на завершення сказати не можемо. Замовляйте вироби зі штучного каменю в МАК, адже ми - українці: варті найкращого.

Майстерня Акрилового Каменю знаходится на ринку вже майже 5 років, що дозволяє нам гарантувати тільки надання якісних послуг та створення гарних виробів шляхом оперативної співпраці.


МАСТЕРСКАЯ АКРИЛОВЫЙ КАМЕНЬ
КИЕВ, ПРОСПЕКТ ПОБЕДЫ 67

ПАРТНЕРЫ
designed by Dmitro Ch
карта сайта